המדריך השלם לעוגות יום הולדת

עוגות יום הולדת מעוצבות הן סמל לחגיגה. הדובדבן שבאירוע. הן דורשות חשיבה ותכנון מקדים היות והן מסמלות משהו מיוחד וייחודי לאלו החוגגים את יום ההולדת. העוגות המעוצבות הן עוגות בחושות במבחר טעמים המצופות בבצק סוכר ומפוסלות עם דמויות ועיצובים מבצק סוכר. עוגות יום ההולדת נחלקות לשני חלקים עיקריים: עוגות לילדים ועוגות לבוגרים.

עוגות לילדים:

עוגות יום הולדת המותאמות לבנות וכוללות: עוגות בעיצוב דמויות של נסיכות, פרפרים ופרחים, בובות בראץ, דורה, הלו קיטי, עוגות איפור וטיפוח, עוגות בת הים הקטנה, דמויות מסדרות טלוויזיה וגיבורות ילדות. חשוב מאוד לשתף את הילדות בבחירת העוגה המועדפת עליהן. העוגה המעוצבת מבוצעת על פי דרישה ובהזמנה מיוחדת וזה כולל את התאמת הצבעים, צורת העוגה, מספר הקומות, העיצוב והדמויות בדיוק על פי בקשתה של ילדת יום ההולדת. במידה והקונספט הוא כללי והרעיונות אזלו משק ההפתעות העיצוב נעשה לאחר תשאול קצר על מנת להפיק את התוצאה המושלמת עבור הקטנה, שזו לה חוויה ומתנה משמחת במיוחד.

עוגות יום הולדת מותאמות לבנים: עוגות בעיצובי מכוניות, ספיידרמן, סופרמן, עוגות כדורגל וקבוצות אהודות, עוגות כדורסל וכיו"ב. העוגה המעוצבת מסמלת את עולמו של ילד יום ההולדת. היא חלק ממנו ומייצגת חלק חשוב ואינטגרלי מחייו.

עוגות לקטנטנים ולאלו שאך עתה נולדו: עוגות המותאמות לקונספט ברית מילה או בריתה. עוגות המעוצבות עם דמויות של תינוקות דובונים, תינוק בעריסה, אביזרים לתינוקות: מוצץ, בקבוק, עגלה וכיו"ב. לקטנטנים העוגה מעוצבת עם דמותה של לולי האהובה, פים ופימבה, דמויות מסיפורים ותוכניות טלוויזיה אהובות.

עוגות לבוגרים:

עוגות יום הולדת לבוגרים הן בד"כ עוגות הפתעה. עוגות אלו דורשות מחשבה, יצירתיות, דמיון והמון אהבה ואכפתיות. ישנם מצבים בהם מאחדים שני אירועים כגון: מסיבת יום הולדת ומסיבת גיוס, יום הולדת וחגיגת יום נישואין ועוד, כך שהרעיון צריך להתאים לשני האירועים ועיצוב העוגה יסמל את האיחוד ביניהם. הרעיון המרכזי אצל בוגרים הוא להגדיר את הדבר המאפיין ומייחד אותם: תחביב אהדה לאמן, קבוצת כדורגל/כדורסל, תכונה בולטת, כישרון יוצא דופן, מקצוע אהוב, בדיחה משותפת, חוויה בלתי נשכחת ועוד. הסימבול המייחד ייתן את הטון בעיצוב העוגה והקונספט יבנה סביבו. חשוב להגדיר את הצבעים האהובים והפחות אהודים, טעמים אהובים במיוחד ורצונות עבר שלא מומשו. תתפלאו מה אפשר וניתן לבצע עם עיצובי בצק סוכר.

לגבי העוגות עצמן, הן מגיעות בצורה וגודל סטנדרטים, אך תמיד ניתן להרחיב ולהגדיל. מעוגה עגולה, למלבנית, למרובעת, ללב. מקומה אחת ועד בניין קומות מפואר (בד"כ משמש לעיצוב עוגות חתונה או מסיבות חינה).

עוגות תמונה - ללא פיסול בבצק סוכר:

עוגות תמונה הן עוגות ללא שימוש בעיצובים ופיסולים מבצק סוכר. נעשה שימוש בדפי סוכר אכילים או בתמונות מבצק סוכר ללא פיסול.

עוגות גורמה - ללא בצק סוכר:

עוגות גורמה הן עוגות מעולות המורכבות מהחומרים האיכותיים ביותר, מהקרמים העשירים ביותר, הפירות הטריים ביותר, מרכיבי ליקרים, וניל, קצפות וגנאשים משובחים. עוגות גורמה הן עוגות לא שגרתיות, מותאמות אישית לכול לקוח ולקוחה והופכות את האירוע לבלתי נשכח מבחינה קולינרית.

לסיכום, עוגות מעוצבות המותאמות אישית למסיבות יום הולדת ואירועים הן סימבול חשוב ובלתי נשכח. חוויה שתשאיר טעם מתוק ומשובח של עוד. המתנה המושלמת שתוכלו להעניק לאהובים שלכם ביומם המיוחד.


| עוגת יום הולדת || עוגות יום הולדת || עוגה ליום הולדת |
     
  Share  

   
   


שירן הינה בעלת המותג שירננה עוגות מעוצבות, שהחלה את דרכה מתוך אהבה גדולה לתחום, וכיום מספקת מענה ללא פשרות בהתאמה מושלמת לרצון הלקוחות, לכול אירוע באשר הוא: חתונה, בריתה, ברית, יום הולדת, מסיבת רווקות, מסיבת גיוס, ימי נישואין, בר/בת מצווה, עוגות לבוגרים, עוגות לבנים, עוגות לבנות וכיוב'.

     
   

 
 

 
 

 

עיצוב