עוגת חתונה מעוצבת כסמל לזוגיות

עוגות חתונה נחשבות לסמל איחוד, שותפות וזוגיות פורייה באירוע החתונה . לאחר טקס החתונה נוהגים לפרוס פרוסה אחת ראשונה משותפת לחתן ולכלה, להאכיל האחד את השנייה, ומשם לחלקה לשאר האורחים.

ישנן מסורות וסיפורים שונים לגבי עוגת החתונה, סיפורים שעוברים במשפחה מדור לדור ומושמעים מסבתא לבת, לנכדה. ישנה מסורת, שכפי שנהוג לשתות מיין המקודש תחת החופה למזל, כך נהוג לחלק לכול אחת מהרווקות באירוע, חתיכה מעוגת החתונה ולברכה במציאת זיווג הגון.

עוגות חתונה נחשבות לסמל סטאטוס. בבתי מלוכה ונסיכויות רבות, טקס חיתוך העוגה הוא טקס נחשב ושמור לו מקום רב של כבוד והדר.

עיצוב העוגה, נתון לאין סוף אפשרויות, פיסולים ורעיונות. ניתן להתחיל בקומה אחת של עוגה ולהגיע למספר קומות, לעצב כול קומה בעיצוב נפרד או לבצע עיצוב אחיד, הצבע גם הוא ניתן לגיוון, פיסול דמויות חתן וכלה, עיצוב סרטים, שימוש במחרוזות ועוד. ישנה אף עוגת חתונה, של השף לין מנסל,  ששברה שיא עולמי ונכנסה לספרו של גינס כעוגת החתונה הגדולה בעולם. העוגה מתנשאת לגובה של כ-5 מטרים, בעלת 7 קומות. העוגה המוגמרת הוכנה מכ- 700 עוגות בסיס וצוות העוסקים במלאכה נאלץ להיעזר במנוף בכדי להביא את היצירה לשלמותה. כמובן שזו הגזמה ורוב הזוגות מעדיפים עוגה שלא תגנוב את מרכז העניינים אלא תהווה תוספת מהודרת ויוקרתית.

עוגות חתונה מעוצבות יכולות לספר סיפור היכרות מקסים, להדגיש נקודות מפנה בחיים הזוגיים, לציין בדיחה פרטית, להלל את הזוגיות, לרגש, ולהשאיר טעם מתוק לכול באי האירוע.

עוגת החתונה נועדה לסמל את תחילתה של הזוגיות, של השותפות, של האיחוד המאושר. העוגה היא תזכורת ומזכרת לעוד שנים רבות, לדורות הבאים.| עוגת חתונה || עוגה מעוצבת לחתונה || עוגת חתונה מפוסלת |
     
  Share  

   
   


שירן הינה בעלת המותג שירננה עוגות מעוצבות, שהחלה את דרכה מתוך אהבה גדולה לתחום, וכיום מספקת מענה ללא פשרות בהתאמה מושלמת לרצון הלקוחות, לכול אירוע באשר הוא: חתונה, בריתה, ברית, יום הולדת, מסיבת רווקות, מסיבת גיוס, ימי נישואין, בר/בת מצווה, עוגות לבוגרים, עוגות לבנים, עוגות לבנות וכיוב'.

     
   

 
 

 
 

 

עיצוב