סדנאות בצק סוכר

סדנאות בצק הסוכר החלו לצבור תאוצה ביחס ישיר  לפופולריות ההולכת וגוברת של עוגות מעוצבות ומפוסלות על פי קונספט וטעם אישי לאירועים ושמחות.

בצק הסוכר ידוע בשל שימושו  בציפוי ועיצוב עוגות ראווה. הבצק אלסטי ומאפשר עבודה יחסית קלה בציפוי, עיצוב ופיסול ע"ג העוגה.

תחום העוגות המעוצבות היה שמור עד לא מזמן רק לאלו המתמחים בעבודה עם בצק הסוכר.

נדרשים ידע, הבנה, מיומנות וניסיון בעבודה עמו. הדרישה להבנת תכונות הבצק, טכניקות העבודה עמו ויצירת עיצובים ופיסולים מרהיבים, הפך לנחלת הכלל,  והרצון להפוך את התחום לתחביב ואף למקצוע, יצר תחום נפלא, מלא יצירתיות ותוצאות מדהימות, הוא תחום סדנאות בצק הסוכר.

סדנאות בצק הסוכר מתחלקות לכמה וכמה רמות, ממתחילים, אשר אין להם ידע וניסיון כלל בעבודה עם בצק הסוכר ועד למתקדמים ואלו הרוצים להתמקצע וללמוד כיצד לפתח מיומנויות נוספות בשימוש עמו.

בסדנה מקיפה של עיצוב עוגות בבצק סוכר, המורכבת ממספר מפגשים, רוכשים את הידע וההבנה של תכונותיו, טכניקות העבודה עמו, כיצד מתגברים על בעיות ותקלות בדרך ועוד. לומדים לעטוף וליצור ציפוי לעוגה, לפסל דמויות לעצב אביזרים, פרחים, עיטורים וכיו"ב. כמו כן, רוכשים את הידע כיצד ליצור ולעבוד עם עוגת קומתיים ואף יותר הדורשת מיומנות נוספת וטכניקות מעמיקות יותר.

סדנאות בצק סוכר ספציפיות מתמקדות בעיצוב של דמויות או אביזרים על פי קונספט מסוים. ניתן ללמוד כיצד לעצב ולפסל דמויות של נסיכות, גיבורי על, גיבורי ילדות, דמויות בסדרות טלוויזיה אהובות, פיסול חיות, פיסול פרחים ועוד תוך התמקדות בטכניקות עבודה ייחודיות ומותאמות לסוגי העיצובים.

סדנאות בצק הסוכר מתאימות כהפעלה לימי הולדת לילדים, תוך פיתוח וחיזוק חוש היצירתיות, פיתוח מיומנות העבודה האישית תוך כדי העבודה והשותפות בקבוצה. בסופה של הסדנה לוקחים הילדים את החוויה והתוצאה המדהימה של פרי יצירתם, עיצוב עוגה במו ידיהם.

סדנאות בצק הסוכר ניתנות להתאמה לעבודה יחידנית פרטנית, או לקבוצה כהפעלה לאירועים.

הסדנה מהנה, מפתחת יצירתיות, חשיבה מקורית, למידה של תחום מעניין ופופולארי באווירה אינטימית וביתית או כהפעלה סוחפת לאירועים רבי משתתפים.

סדנאות פיסול בבצק סוכר.


| סדנאות בצק סוכר || סדנת בצק סוכר || בצק סוכר |
     
  Share  

   
   


שירן הינה בעלת המותג שירננה עוגות מעוצבות, שהחלה את דרכה מתוך אהבה גדולה לתחום, וכיום מספקת מענה ללא פשרות בהתאמה מושלמת לרצון הלקוחות, לכול אירוע באשר הוא: חתונה, בריתה, ברית, יום הולדת, מסיבת רווקות, מסיבת גיוס, ימי נישואין, בר/בת מצווה, עוגות לבוגרים, עוגות לבנים, עוגות לבנות וכיוב'.

     
   

 
 

 
 

 

עיצוב