שאלות נפוצות

רויטל שואלת: האם ניתן להזמין סדנת בצק סוכר כהפעלה ליום הולדת לכ- 25 ילדים בני 6? האם הפעילות מתאימה? ומהם טווחי המחירים?  רויטל שואלת: האם ניתן להזמין סדנת בצק סוכר כהפעלה ליום הולדת לכ- 25 ילדים בני 6? האם הפעילות מתאימה? ומהם טווחי המחירים?
שירננה עוגות מעוצבות: היי נילי תודה על פנייתך. בימי החורף הקרים אני ממליצה להשאיר את העוגה עד 12 שעות בחוץ. בימי הקיץ ההמלצה היא לא להשאירה בחוץ אלא רק בקירור.
 

שירננה עוגות מעוצבות:

היי רויטל, סדנת בצק סוכר בהחלט מתאימה כהפעלה לימי הולדת לילדים ולא נדרש ידע קודם. את הסדנה ניתן להתאים על פי קונספט מסויים אשר יתאים לרצונו של הילד ויתן מענה הולם לפעילות מרובת משתתפים. סדנאות בצק הסוכר מהנות, מעניינות, דורשות ריכוז ויצירתיות, מפתחות חשיבה עצמית וקולקטיבית,  יכולת עבודה עצמאית ובצוות, מפתחות קואורדינציה ועוד. בסופה של הפעילות כול ילד לוקח הביתה את מה שעיצב וזה בהחלט משהו שהוא יכול להתגאות בו בפניכם :-) לפרטים נוספים, את מוזמנת להכנס לקישור סדנאות פיסול בבצק סוכר.

נילי שואלת : האם ניתן להשאיר עוגה, המצופה בגנאש חלבי מתחת לבצק הסוכר, מחוץ למקרר?  נילי שואלת : האם ניתן להשאיר עוגה, המצופה בגנאש חלבי מתחת לבצק הסוכר, מחוץ למקרר?
שירננה עוגות מעוצבות: היי נילי תודה על פנייתך. בימי החורף הקרים אני ממליצה להשאיר את העוגה עד 12 שעות בחוץ. בימי הקיץ ההמלצה היא לא להשאירה בחוץ אלא רק בקירור.
 
שירננה עוגות מעוצבות:
היי נילי תודה על פנייתך. בימי החורף הקרים אני ממליצה להשאיר את העוגה עד 12 שעות בחוץ. בימי הקיץ ההמלצה היא לא להשאירה בחוץ אלא רק בקירור.
 שאלנו: איזו עוגה ניתן להכין ליום הולדת לילד בן 5 (הוא אוהב מכוניות) ?  שאלנו: איזו עוגה ניתן להכין ליום הולדת לילד בן 5 (הוא אוהב מכוניות) ?
שירננה עוגות מעוצבות: ניתן להכין עוגה מעוצבת שבסיסה עוגת שוקולד, ולצפותה בבצק סוכר המעוצב כמכונית. ישנה גלריית תמונות, בה תוכלי להתרשם ממגוון של עוגות מעוצבות בטעמים נהדרים.
שירננה עוגות מעוצבות:
ניתן להכין עוגה מעוצבת שבסיסה עוגת שוקולד, ולצפותה בבצק סוכר המעוצב כמכונית. ישנה גלריית תמונות, בה תוכלי להתרשם ממגוון של עוגות מעוצבות בטעמים נהדרים.
שאלנו : מהי עוגה מעוצבת?  שאלנו : מהי עוגה מעוצבת?
שירננה עוגות מעוצבות: עוגה מעוצבת או עוגה מפוסלת הינה  עוגה שבסיסה עשוי מעוגה בחושה במגוון נרחב של טעמים בליווי קרמים וגנאשים נהדרים, כשעל גב העוגה ישנו ציפוי עשוי בצק סוכר איכותי הניתן לאכילה ונשמר למשך חודשים. ע"ג הציפוי ניתן ליצור תמונה מדפי בצק סוכר או להרכיב עולם שלם של דמויות אהובות, לרקום סיפור ואגדות מבצק סוכר אכיל, טעים וצבעוני.
שירננה עוגות מעוצבות:
עוגה מעוצבת או עוגה מפוסלת הינה  עוגה שבסיסה עשוי מעוגה בחושה במגוון נרחב של טעמים בליווי קרמים וגנאשים נהדרים, כשעל גב העוגה ישנו ציפוי עשוי בצק סוכר איכותי הניתן לאכילה ונשמר למשך חודשים. ע"ג הציפוי ניתן ליצור תמונה מדפי בצק סוכר או להרכיב עולם שלם של דמויות אהובות, לרקום סיפור ואגדות מבצק סוכר אכיל, טעים וצבעוני.
   שאלנו : לאילו אירועים ניתן להזמין עוגה מעוצבת?  שאלנו : לאילו אירועים ניתן להזמין עוגה מעוצבת?
שירננה עוגות מעוצבות: עוגה מעוצבת מתאימה לכול אירוע מיוחד ושמחה, מכיוון שניתן ליצור עוגה ייחודית עפ"י בקשה וצרכים של כול לקוח ולקוחה. עוגה מעוצבת מתאימה לימי הולדת, ימי נישואין, מסיבת גיוס, מסיבת רווקות, מסיבת טרום לידה ( (baby shower, עוגה למבוגרים, השקות, מסיבות לועדי עובדים, ערבי חברה, ועוד. עוגה מעוצבת מתאימה במיוחד כעוגת חתונה וניתן להתפרע עם הדמיון והיצירתיות עד אין קץ.
שירננה עוגות מעוצבות:
עוגה מעוצבת מתאימה לכול אירוע מיוחד ושמחה, מכיוון שניתן ליצור עוגה ייחודית עפ"י בקשה וצרכים של כול לקוח ולקוחה. עוגה מעוצבת מתאימה לימי הולדת, ימי נישואין, מסיבת גיוס, מסיבת רווקות, מסיבת טרום לידה ( (baby shower, עוגה למבוגרים, השקות, מסיבות לועדי עובדים, ערבי חברה, ועוד. עוגה מעוצבת מתאימה במיוחד כעוגת חתונה וניתן להתפרע עם הדמיון והיצירתיות עד אין קץ.
שאלנו : האם הפיסולים שעל העוגות אכילים?  שאלנו : האם הפיסולים שעל העוגות אכילים?
שירננה עוגות מעוצבות:  כמובן, כל האלמנטים המיוחדים אכילים ומאוד טעימים. חשוב להדגיש שהעיצובים עשויים בצק סוכר ואורך חייהם הינם מספר חודשים.
 
שירננה עוגות מעוצבות:  
כמובן, כל האלמנטים המיוחדים אכילים ומאוד טעימים. חשוב להדגיש שהעיצובים עשויים בצק סוכר ואורך חייהם הינם מספר חודשים. 
שאלנו : מה גודל העוגה?  שאלנו : מה גודל העוגה?
שירננה עוגות מעוצבות:  
העוגה הסטנדרטית היא עגולה  וקוטרה 26 ס"מ, ניתן להגדיל להקטין ואף לבחור צורה שונה.
לינור שואלת : כמה עולה עוגה מעוצבת לגיל שנה לבת? מהיכן ניתן לקחת את ההזמנה?  לינור שואלת : כמה עולה עוגה מעוצבת לגיל שנה לבת? מהיכן ניתן לקחת את ההזמנה?
שירננה עוגות מעוצבות: לינור, תודה על פנייתך. פנית בבקשה להצעת מחיר בדף השאלות למומחים. הינך מוזמנת ליצור עימנו קשר בטלפון 052-65-99997 או לחילופין להשאיר את מספר הפלאפון שלך ונשמח לחזור אליך לגבי הפרטים המלאים. סופ"ש נפלא.
 
שירננה עוגות מעוצבות:
לינור, תודה על פנייתך. פנית בבקשה להצעת מחיר בדף השאלות למומחים. הינך מוזמנת ליצור עימנו קשר בטלפון 052-65-99997 או לחילופין להשאיר את מספר הפלאפון שלך ונשמח לחזור אליך לגבי הפרטים המלאים. סופ"ש נפלא.
  שאלנו: אין לנו רעיון לעיצוב עוגה, מה עושים ?  שאלנו: אין לנו רעיון לעיצוב עוגה, מה עושים ?
שירננה עוגות מעוצבות: תהליך העבודה שלי הוא קודם כול לאתר את צרכי הלקוח, לבנות קונספט ולהתאים את העוגה לאירוע. עם הניסיון והיצירתיות שלי, וההכוונה שלך, אין לי ספק שנוכל לבנות רעיון יחדיו. את הביצוע אני מבטיחה לספק על הצד הטוב ביותר.
 
שירננה עוגות מעוצבות:
תהליך העבודה שלי הוא קודם כול לאתר את צרכי הלקוח, לבנות קונספט ולהתאים את העוגה לאירוע. עם הניסיון והיצירתיות שלי, וההכוונה שלך, אין לי ספק שנוכל לבנות רעיון יחדיו. את הביצוע אני מבטיחה לספק על הצד הטוב ביותר. 
 שאלנו:האם העוגה חייבת להישמר בקירור?  שאלנו:האם העוגה חייבת להישמר בקירור?
שירננה עוגות מעוצבות:
בהחלט לא. עובדה זו נתונה לשינוי לפי תנאי מזג האוויר וסוג העוגה הנבחרת, ברוב המקרים העוגות נשמרות במקום מוצל וקריר.
 שאלנו:האם העוגה חייבת להישמר בקירור?  שאלנו:האם העוגה חייבת להישמר בקירור?

שירננה עוגות מעוצבות:
בהחלט לא. עובדה זו נתונה לשינוי לפי תנאי מזג האוויר וסוג העוגה הנבחרת, ברוב המקרים העוגות נשמרות במקום מוצל וקריר.

  שאלנו : במשך כמה זמן העוגה נשארת טרייה?  שאלנו : במשך כמה זמן העוגה נשארת טרייה?
שירננה עוגות מעוצבות: לפני האכילה, עוגה מעוצבת תישאר טרייה במשך שבוע בקירור.
שירננה עוגות מעוצבות:
לפני האכילה, עוגה מעוצבת תישאר טרייה במשך שבוע בקירור.
שאלנו : האם ניתן לערוך שינויים או עיצוב בעוגה מעוצבת?  שאלנו : האם ניתן לערוך שינויים או עיצוב בעוגה מעוצבת?
שירננה עוגות מעוצבות: כמובן, ניתן לשנות גודל, צבע, להוסיף או להוריד אלמנטים מבצק סוכר. אני אשמח להגשים את חלומכם.
 
שירננה עוגות מעוצבות:
כמובן, ניתן לשנות גודל, צבע, להוסיף או להוריד אלמנטים מבצק סוכר. אני אשמח להגשים את חלומכם. 
שאלנו : האם את מבצעת משלוחים?  שאלנו : האם את מבצעת משלוחים?
שירננה עוגות מעוצבות:  
ודאי, בתאום מראש| שירננה עוגות מעוצבות || עוגות מבצק סוכר || עוגה מעוצבת |
     
  Share  

   
   


שירן הינה בעלת המותג שירננה עוגות מעוצבות, שהחלה את דרכה מתוך אהבה גדולה לתחום, וכיום מספקת מענה ללא פשרות בהתאמה מושלמת לרצון הלקוחות, לכול אירוע באשר הוא: חתונה, בריתה, ברית, יום הולדת, מסיבת רווקות, מסיבת גיוס, ימי נישואין, בר/בת מצווה, עוגות לבוגרים, עוגות לבנים, עוגות לבנות וכיוב'.

     
   

 
 

 
 

 

עיצוב